Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne

przychodnie.plPrzychodnie

,  proktolog

poniedziałek 25.05.2020

mokotowskie
mokotowskie

Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne
ul. Goszczyńskiego 1 02-616 Warszawa

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne

medserwis.pl
Szpital św. Elżbiety – Mokotowskie Centrum Medyczne to prywatny, wielospecjalistyczny i nowoczesny szpital. Kompleksowa opieka medyczna świadczona jest poprzez poradnie specjalistyczne, szeroko rozumianą diagnostykę i hospitalizację.

Do dyspozycji mieszkańców Warszawy została oddana nowoczesna placówka lecznictwa zamkniętego oraz otwartego, świadcząca usługi medyczne zgodnie z najwyższymi standardami troski o zdrowie i dobro pacjenta. Szpital dysponuje 140 łóżkami. Położony jest w pobliżu licznych węzłów komunikacyjnych, co sprawia że jest łatwo dostępny dla pacjentów. Głównym zadaniem szpitala jest zapewnienie wysoce specjalistycznej opieki medycznej, ze szczególnym ukierunkowaniem na kompleksową opiekę onkologiczną. Planowany program medyczny ma stanowić uniwersalne zabezpieczenie potrzeb pacjentów w zakresie wielospecjalistycznych procedur zabiegowych i zachowawczych, opartych na nowoczesnej diagnostyce oraz profesjonalnej opiece hospitalizacyjnej.

Nasz szpital posiada bardzo duży, bezpłatny parking, który pomieścić może jednocześnie aż 110 pojazdów

W przychodni można wykonać pełen zakres badań analitycznych w tym m.in.: analitykę ogólną, hematologię, serologię, bakteriologię, oznaczanie markerów nowotworowych, histopatologię.

W przychodni pracują najlepsi specjaliści z wielu dziedzin dotyczących naszego zdrowia. Są to lekarze ze stażem, potwierdzoną wiedzą i certyfikatami z wielu szkoleń przeprowadzanych na całym świecie. Nasz personel zadba o Państwa zdrowie, bezpieczeństwo i komfort. Każdy pacjent może liczyć na niezbędne konsultacje oraz kompleksowe badania. Poświęcamy naszym pacjentom tyle czasu i uwagi, ile jest konieczne, by postawić właściwą diagnozę dotyczącą stanu zdrowia.
Przychodnia przy Szpitalu św. Elżbiety oferuje swoim pacjentom wizyty u lekarzy specjalistów. Lekarze obejmują opieką pacjentów w zakresie specjalności zgodnych z istniejącymi oddziałami szpitalnymi.

medserwis.pl

Przedstawiamy Państwu Nasz cennik, który obejmuje usługi oferowane przez Szpital, Przychodnię oraz Zakład Diagnostyki Obrazowej. Przed wizytą zachęcamy Państwa do zapoznania się z nim.

Zobacz cennik
medserwis.pl

W ramach przychodni funkcjonują następujące poradnie:

- Chirurgii Naczyniowej
- Chirurgii Ogólnej
- Chirurgii Onkologicznej
- Chirurgii Plastycznej
- Chorób Wewnętrznych
- Dermatologiczna
- Diabetologiczna
- Dietetyczna
- Endokrynologiczna
- Gastroenterologiczna
- Genetyczna
- Ginekologiczna
- Hematologiczna
- Immunologiczna
- Kardiologiczna
- Laryngologiczna
- Leczenia Bólu
- Medycyny Pracy
- Neurochirurgiczna
- Neurologiczna
- Okulistyczna
- Onkologiczna
- Ortopedyczna i Traumatologii Narządu Ruchu
- Pediatryczna
- Proktologiczna
- Psychologiczna
- Rehabilitacyjna
- Reumatologiczna
- Urologiczna
- Zdrowia Psychicznego

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl